Okładka „Dziejów Koszalina do 1945 r.”

Z przyjemnością informujemy, że nasza wirtualna czytelnia wzbogaciła się o dwie najnowsze (premiera: 20.05.2016 r.!) publikacje:

• Dzieje Koszalina. Tom 1 : do 1945 roku
  • Bibliografia Koszalina do roku 2014 w wyborze

Obydwa wydawnictwa ukazały się z okazji 750-lecia Koszalina i składają się na najbardziej kompletną monografię naszego miasta, jaka kiedykolwiek została wydana. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z efektami wielu lat pracy historyków, bibliotekarzy, naukowców, redaktorów oraz wielu innych osób, bez których przygotowanie tej imponującej monografii nie byłoby możliwe.

I tom monografii miasta pt. "Dzieje Koszalina do 1945 r." pod red. Radosława Gazińskiego i Edwarda Włodarczyka można zakupić w wypożyczalni Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, pl. Polonii 1., w cenie 50,00 zł.