Diuna : ród Harkonnenów. [T. 3]

Kategoria: Komiksy
|| Wprowadzono:
|| Odsłony: 15
Diuna : ród Harkonnenów. [T. 3]

Epicka opowieść o rodzie Harkonnenów dobiega końca w ostatnim tomie drugiego prequela Diuny, autorstwa Briana Herberta i Kevina J. Andersona z rysunkami Michaela Shelfera (Domino)!

Groźby atomowe i prorocze wizje, zabójczy wrogowie, spiski, śmierć i zniszczenie... a wszystko w połączeniu z propozycją małżeństwa i napięciem politycznym. Kiedy jednak atak terrorystyczny bierze na cel statek Leto, jemu samemu i innym legendarnym bohaterom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo – i nie wszyscy wyjdą z tego żywi!

Brzemienne  w skutki decyzje i niewyobrażalne tragedie, mordercze oskarżenia, zabójcze plany i niekonwencjonalna, choć ważna rodzina... Baron znajdzie zemstę, gdzie tylko zdoła, a Leto czeka bolesne pożegnanie w tym przebojowym finale serii.

Zbiór zawiera zeszyty 9–12 serii.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Autor: scenariusz Brian Herbert i Kevin J. Anderson ; rysunki Michael Shelfer ; kolory Patricio Delpeche
Rok wydania: 2025
Wydawnictwo: Nonstopcomics
Liczba stron: [111]
Źródło opisu: https://www.empik.com