Ułatwienia dostępu

Kategoria: Książki
Odsłon: 68

Natychmiastowy Bestseller „The Sunday Times”.

Lęk to normalna rzecz. Jako sygnał alarmowy może być przydatny. Ale kiedy zaczyna dyktować ci, jak masz żyć, pojawia się problem. A co, jeśli możesz się od niego uzależnić – utknąć w błędnym kole zasłaniania się niepokojem, unikania wyzwań i ludzi, odkładania wszystkiego na później? Myślisz, że wieczny lęk zapewni ci bezpieczeństwo, ale ile życia przez to tracisz? Przerwij ten cykl.

Psychoterapeuta Owen O’Kane ma na to sposób. Pokaże ci, jak: rozpoznać, co wyzwala twoje stany lękowe, uwolnić się od wyuczonych reakcji i mechanizmów obronnych, bronić się przed nawrotami lęków.

Zaopiekuj się swoim lękowym ja i na nowo przejmij stery we własnym życiu!

Uzależnieni od lęku to naprawdę mocna i ważna książka. Przenikliwość Owena O’Kane’a jako terapeuty i pisarza daje każdemu, kto doświadczył lęku, narzędzia do jego przezwyciężenia.” - Rob Rinder, prawnik, pisarz, osobowość telewizyjna

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.