Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Koszalińska Biblioteka Publiczna ogłasza nabór na stanowisko sekretarki w Dziale Administracyjno-Gospodarczym

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego administracyjnego lub średniego z co najmniej 2-letnim stażem pracy w administracji,
  • zaangażowania, rzetelności, komunikatywności,
  • odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu zadań, bardzo dobrej organizacji pracy,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane ukończenie kursu kancelaryjno-archiwalnego,
  • umiejętności interpersonalnych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • chęci podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków obejmuje:

  1. prowadzenie Sekretariatu:
    • wykonywanie wszelkich prac związanych z obsługą i prawidłowym funkcjonowaniem Sekretariatu,
    • obsługa korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,
    • obsługa poczty elektronicznej, elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP,
    • prowadzenie rejestrów,
    • sporządzanie wewnętrznych aktów normatywnych,
    • przygotowywanie oficjalnych pism biurowych i dokumentacji administracyjnej,
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów: segregacja, archiwizacja,
    • praktyczna znajomość zasad funkcjonowania biura i sekretariatu.
  2. prowadzenie Archiwum Zakładowego,
  3. w razie potrzeby zastępowanie specjalisty ds. kadr
    • mile widziana obsługa e-PFRON, programu PŁATNIK.

Oferujemy:

  • szansę na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne godziny pracy,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, szansę rozwoju osobistego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o dostarczenie CV wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną do dnia 27 grudnia b.r. (decyduje data wpływu do siedziby Biblioteki):

  • osobiście do Biblioteki Głównej KBP przy placu Polonii 1 (parter - portiernia/szatnia),
  • pocztą na adres: 75-415 Koszalin, pl. Polonii 1 (z dopiskiem na kopercie „Dotyczy naboru na stanowisko sekretarki”),

Uwaga: aplikacje przesłane bez klauzuli zgody zostaną usunięte i nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym.

Nabór zostanie przeprowadzony na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną.

Po weryfikacji Państwa dokumentów, wybrani kandydaci zostaną poinformowani, telefonicznie lub pisemnie, o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną 131