Na zdjęciu: Marcin Kostrzyński stoi z kamerą na tle zieleni. Napisy Online z przyrodą/ferie w bibliotece. Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim
Na zdjęciu: Marcin Kostrzyński stoi z kamerą na tle zieleni. Napisy Online z przyrodą/ferie w bibliotece. Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim

W ramach wydarzenia: Online z przyrodą. Ferie w bibliotece, Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie w wersji online ze znanym i lubianym miłośnikiem dzikich zwierząt, Marcinem Kostrzyńskim. Spotkanie będzie dotyczyło tematów przyrodniczych, które będą oczywiście związane z książkami napisanymi przez autora.

Marcin Kostrzyński - leśnik, filmowiec, obserwator dzikiego życia i obrońca praw zwierząt. Popularyzator wiedzy o przyrodzie i ochronie dziki zwierząt. Prowadzi swój kanał na YouTube – „Marcin z Lasu", na którym publikuje unikalne nagrania z życia zwierząt. Uczestniczył w wielu programach telewizyjnych i nagraniach popularyzujących wiedzę przyrodniczą, zaczynając od „Teleranka”, w połowie lat dziewięćdziesiątych, przez teleturnieje studyjne dla dzieci ,,Król zwierząt”, „W koło natury”, po cykl „Dzika Polska” (TVP). Autor książek m.in. „Puszcza”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”.

Spotkania z autorem będą dostępne na kanale YouTube, fanpage’u oraz stronie www biblioteki: cz. I „Wiosna i lato” od dnia 8 stycznia 2021 r. dostępna tutaj, cz. II „Jesień i zima” od dnia 12 stycznia 2021 r. dostępna tutaj.

Zapraszamy serdecznie!