Okładki nowych książek
  • DROGA, KTÓRĄ PRZESZŁAM / Agata Przybyłek - literatura obyczajowa. Młode małżeństwo wyprowadza się za miasto, by w spokoju poradzić sobie ze stratą dziecka. Wkrótce los połączy ich z kobietą odtrąconą przez własną matkę zaraz po porodzie.
  • DZIEWCZYNA ZNAD MORZA / Dorota Milli - literatura obyczajowa, romans. Liwia znajduje nową pracę w korporacji, w której rządzi brak zasad. Żyjąc dotychczas w zgodzie z własnym sumieniem i wartościami, musi się teraz zmierzyć z zazdrością i bezwzględnością.
  • BO NADAL CIĘ KOCHAM / Magdalena Kordel - literatura obyczajowa, romans. Szósty tom cyklu "Malownicze".
  • ODRUCH / Ashley Audrain - kryminał, sensacja. Nie wszystkie dzieci są aniołkami. Niektóre co prawda dobrze się kamuflują, ale bywa, że jedno zdarzenie odkrywa prawdę. Co jednak, jeśli tylko matka w nią wierzy?
  • CO KOMU PISANE / Maria Ulatowska, Jacek Skowroński - literatura obyczajowa, romans. W podwarszawskiej miejscowości pojawia się pisarka w średnim wieku. Przyjmuje ją pod swój dach tutejszy lekarz. Od tego momentu ktoś zaczyna go prześladować, dzieją się rzeczy budzące grozę... Tymczasem w tle "słyszymy" niby-sielankową piosenkę sprzed lat z refrenem:  "A poza tym nic na działkach się nie dzieje..."