Relaks z książką

Tradycyjnie podczas wakacji prowadzimy zajęcia dla dzieci. W terminie 16-31 lipca w godz. 11.00-15.00 proponujemy gry, zabawy, wyście na kręgle i inne. Motywem przewodnim tegorocznych zajęć jest wędrówka po polskich miastach. Oczywiście nie w sensie dosłownym a za pośrednictwem odpowiednich gier planszowych i książek.
Drugi tydzień upływa pod znakiem warsztatów artystycznych i spotkania autorskiego z Jakubem Skworzem.

Finał tegorocznych zajęć miał miejsce 31 lipca w bibliotece głównej. Uczestnicy poznali mnóstwo ciekawych rzeczy o koszalińskich ulicach, była też zabawa z chustą integracyjną, rysowanie kredą, puszczanie wielkich baniek mydlanych i rzucanie kapeluszem do celu. Potem nastąpił powrót do Filii nr 1 i pożegnanie.

GALERIA
Gra planszowa Legendy o polskich miastach Uczestnicy zajęć podczas zabawy integracyjnej "Toruńskie pierniki" wykonane z masy plastycznej Dzieci grają w kręgle Własnoręcznie wykonane Smoki Wawelskie Dzieci podczas warsztatów artystycznych Dzieci podczas warsztatów Trwa praca nad portretem emocjonalnym Prezentacja portretu emocjonalnego Dziewczynki tworzą tzw "ukryte portrety" Dziewczynka podczas pracy nad przygotowaniem mapy ulubionych zajęć Chłopiec próbuje zgadnąć, co autor Jakub Skworz ukrył w tajemniczym rękawie "Znajdź 10 różnic między obrazkami" przygotowanymi przez Jakuba Skworza autor - Jakub Skworz podczas spotkania z dziećmi Jakub Skworz wpisuje autografy do książek