Kolejny dzień ferii rozpoczęliśmy wizytą w Yellow Parku. Przecież dawka zabawy i szaleństwa z rana jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła! :-) Po powrocie do biblioteki oczekiwaliśmy kilkanaście chwil na Gości, ponieważ zaprosiliśmy do nas dzieci z Filii nr 12. Gdy już dotarła do nas baaaardzo liczna i wesoła gromadka z dwunastki, rozpoczęliśmy nasz Wielki Szalony Teleturniej Literacki. Dzieci podzielone zostały na 3 drużyny po 10 osób i zmagania literackie ruszyły pełną parą. Mali Czytelnicy wykazali się ogromną wiedzą, rozwiązali krzyżówkę, która do najłatwiejszych nie należała, były zagadki i zgadywanki, odpowiadali na pytania, a także bawili się w kalambury. Zabawa była przednia!!! :-)

Bardzo dziękujemy całej gromadce z Filii nr 12 za odwiedziny w naszych skromnych progach i zapraszamy do nas w każdej chwili! :-)

GALERIA
I jest wesoło :-) Zjechałem... I jeszcze raz! Raz, dwa, trzy: START!!! Tadammmm... i już! A kuku... Leżę sobie... Drużyny gotowe do rozgrywki :-) hmmm... jak to było...?? A już wiem!!! ymmm... nieustannie myślimy... Kalambury... Super ta krzyżówka! A hasło jakie świetne, prawdziwe i życiowe!!!