Składam słowa, pierwszy poziom serii Czytam sobie, to wspaniały początek nauki czytania. Proste, lecz zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów.

Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami i przy użyciu 23 podstawowych głosek. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia głoskowania.

Syrop Maga Abrakabry opowiada o złym magu, który chciał zabrać sułtanowi tron.Ale mu się nie udało. Przeczytajcie dlaczego?

Dzieci sześcioletnie z Przedszkola nr 8 podczas pierwszej wizyty w naszej bibliotece zapoznały się z serią książek "Czytam sobie" oraz innymi ciekawymi książkami do nauki czytania. Sporządziły syrop maga, który same wyczarowały, a dzięki zaklęciu, syrop nam...eksplodował!!!

 

GALERIA
Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece Syrop Maga Abrakabry i pierwsza wizyta w bibliotece