Za nami wyjątkowe „Spotkanie przy książce” w Filii nr 4!
Na zakończenie Tygodnia Bibliotek wyruszyliśmy śladami starego Koszalina – była sentymentalna podróż ulicami miasta, wspomnienia dawnych miejsc i ciekawostki, które przywołały wiele pięknych emocji
Nie zabrakło także dobrej zabawy podczas quizu oraz kreatywnej części spotkania, podczas której powstały wyjątkowe breloki z makramy
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, rozmowy i stworzenie tak ciepłej, rodzinnej atmosfery. To był naprawdę miło spędzony czas przy książce i kawie
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Filii nr 4!






