Tydzień Bibliotek
Dziś w naszej bibliotece zrobiło się wyjątkowo radośnie, bo odwiedziła nas grupa Motylków z Przedszkola nr 20 w Koszalinie. Wspólnie rozmawialiśmy o wiośnie, jej pierwszych oznakach, zmianach w przyrodzie oraz o tym, co najbardziej lubimy (a czego niekoniecznie) robić o tej porze roku.
Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały książki „Kicia Kocia i wiosna”, żywo reagując na przygody bohaterki. Na zakończenie Motylki stworzyły piękne, kolorowe prace plastyczne, pełne wiosennej energii i dziecięcej wyobraźni.
Było wesoło, twórczo i bardzo wiosennie, idealnie na Tydzień Bibliotek. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.






