Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Szanowni Państwo,

informujemy, że od dnia 1.06.2023 r. kody Legimi wydawane będą wyłącznie w Bibliotece Głównej i filiach KBP.

Zasady otrzymania kodu Legimi w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej:

1. Możliwość korzystania z oferty abonamentowej Legimi mają wyłącznie Czytelnicy zarejestrowani w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej (na podstawie karty bibliotecznej) i nie posiadający zadłużeń wobec Biblioteki.
  2. Usługa wydawania kodów do Legimi jest bezpłatna.
  3. Kody wydawane są w pierwszy roboczy dzień miesiąca (poza poniedziałkiem i sobotą) podczas osobistej wizyty w Bibliotece Głównej lub w filiach KBP. Nie ma możliwości rezerwowania kodu.
  4. Biblioteka dysponuje ograniczoną liczbą kodów na każdy miesiąc. Liczy się kolejność zgłoszeń. Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą otrzymywać kolejne kody.
  5. Jeden Czytelnik może otrzymać tylko jeden kod Legimi. Zabrania się przekazywania kodów osobom trzecim.
  6. Pobrany przez Czytelnika kod musi być aktywowany najpóźniej do końca miesiąca, w którym został pobrany. Czytelnik, który nie aktywuje pobranego kodu traci prawo do jego otrzymania w kolejnym miesiącu.
  7. Informacje o dostępności i ewentualnych zmianach terminów wydawania kodów do Legimi będą pojawiać się na bieżąco na stronie internetowej oraz Facebooku Biblioteki.