Członkowie Koła nr 1 SBP na

7 października 2023 r. uczestniczyliśmy w 10. Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. Po raz pierwszy jako Koło nr 1 SBP stanęliśmy na scenie, a Prezydent Koszalina, Piotr Jedliński, wręczył nam podziękowanie za działalność i wkład w rozwój Miasta Koszalina. Zostaliśmy wyróżnieni za zorganizowanie czterech edycji mobilnych bibliotek w 2022 r., które odbyły się we współpracy z Koszalińską Biblioteką Publiczną, Radą Osiedla Morskie, Radą Osiedla Śródmieście oraz organizatorkami Marszu Różowej Wstążki. Byliśmy bardzo dumni, że mogliśmy spotkać się z członkami innych koszalińskich stowarzyszeń i wymienić się doświadczeniami. Przed Galą odbyło się sieciowanie i poczęstunek we foyer Filharmonii Koszalińskiej, w której odbywała się impreza. Bawiliśmy się wyśmienicie czego dowodem są zdjęcia. Dziękujemy naszym partnerom, że pomogli nam w osiągnięciu sukcesu.

Podziękowanie za działalność i wkład w rozwój Miasta Koszalina
Sieciowanie
Przed rozpoczęciem gali zajęliśmy strategiczne miejsca
Wręczenie nagród