Grupa Pszczółki z książkami

Naszą bibliotekę po raz pierwszy odwiedziły „Pszczółki” z Przedszkola 7 w Koszalinie. Przedszkolaki dowiedziały się jak zostać czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachować i jak dbać o książki. Podczas głośnego czytania dzieci poznały bohaterkę książki „Nie lubię książek. Koniec. Kropka”. E. Perry. Historia Michasi pokazuje, jak ciekawy jest świat zamknięty na kartach literackich opowieści i jak z kogoś, kto nie lubi książek można stać się kimś, kto książki kocha. „Pszczółki” już wiedzą, że warto czytać książki, bo są one zawsze pełne ekscytujących i fantastycznych przygód. Potem przyszedł czas na oglądanie książeczek z naszego księgozbioru i zabawy ruchowe z książką w roli głównej.

Czytamy o przygodach Michasi
Oglądamy książeczki z księgozbioru dla dzieci
Pszczółki i najdłuższy wąż z książek
Pszczółki i wieża z książek