Zachęcamy naszych czytelników by wsparli naszą bibliotekę, głosując na nasz projekt "Kulturalne miejsce spotkań "Pod Bookiem" czyli taras przy Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Oddaj swój głos, a już niedługo będziesz mógł cieszyć się zacisznym miejscem w parku z tarasem i książką, oraz otwartymi plenerowymi spotkaniami w takim miejscu jak nasza biblioteka. PROJEKT NR 4 !!!!! Liczymy na Ciebie, znajomych, rodzinę oraz dzieci, bo one też mają swój głos!!!!

Tu znajdziesz link by oddać swój głos oraz zasady do głosowania!!!!

https://koszalin.budzet-obywatelski.org/

Oto zasady głosowania:
________________________________________

 1. Prawo udziału w głosowaniu mają wszyscy mieszkańcy Koszalina, bez względu na wiek.
  2. Każdy uprawniony mieszkaniec ma prawo głosować tylko raz.
  3. Osoba biorąca udział w głosowaniu może oddać głos na maksymalnie 3 projekty ogólnomiejskie oraz na maksymalnie jeden projekt osiedlowy z osiedla, które zamieszkuje.
  4. Aby prawidłowo oddać głos należy podać:
  - adres zamieszkania
  - numer PESEL, który przetwarzamy wyłącznie w celu jednoznacznej identyfikacji osoby głosującej oraz potwierdzić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby działań związanych z budżetem obywatelskim.
  5. W celu weryfikacji oddania głosu elektronicznego należy wprowadzić w określone pole numer swojego telefonu komórkowego. Na wskazany numer telefonu głosujący otrzyma SMS-em kod weryfikacyjny, który należy wpisać w kolejne pole.
  6. Z jednego numeru telefonu można zagłosować maksymalnie 3 razy.
  7. Aby rozpocząć głosowanie należy kliknąć przycisk "Rozpocznij głosowanie”.

UWAGA! Tylko mieszkańcy osiedli: Bukowe, Tysiąclecia, Lubiatowo, Lechitów oraz Rokosowo biorą udział w głosowaniu osiedlowym. W pozostałych osiedlach projekty do realizacji zostały wybrane podczas spotkań osiedlowych lub łączna kwota realizacji wszystkich zgłoszonych projektów nie przekroczyła kwoty zaplanowanej w budżecie obywatelskim na 2020 rok.