Na zdjęciu prowadząca warsztaty Beata Piwar, rozmawia z uczestnikami o emocjach

Hej! 😁 Za nami pierwszy dzień warsztatów w ramach akcji BEZPIECZNE WAKACJE W BIBLIOTECE. 🤩 Animatorka BEATA PIWAR, jak zwykle, poprowadziła świetne zajęcia plastyczne! Dzieciaki przygotowały oryginalne kukiełki, które posłużyły do odegrania scenek z dużą dawką emocji... 🥰😭🤩🤔😲 Na nudę nie było czasu! To był wspaniały dzień, przepełniony pozytywną energią i dobrymi emocjami...😍

Na zdjęciu uczestnicy warsztatów przygotowują kukiełki, które wykorzystają w teatrzyku.
Na zdjęciu uczestnicy warsztatów wystawiają w teatrzyku kukiełkowym krótkie scenki sytuacyjne. Temat narzucony przez prowadzącą - emocje.