Uczniowie klasy III d pozują do wspólnego zdjęcia w bibliotece

Uczniowie z 3d uczestniczyli dziś w ciekawych zajęciach w Filii nr 6 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Czas spędzony w bibliotece nie tylko poszerzył naszą wiedzę i rozbudził zainteresowania czytelnicze - zwłaszcza, że realizujemy w naszej klasie projekt "Czytanie wciąga...", ale także był okazją do wspaniałej zabawy. Panie zachęciły dzieci do udziału w przedstawieniu o Królewnie Śnieżce. W główną rolę wcielił się Bruno, a rolę Baby Jagi odegrał Jaś ( tym samym odbierając tę rolę Naszej Pani...🤣). Ale było wesoło.....Wracaliśmy do szkoły z piosenką "Hej ho" i książkami pod pachą...

Ręce w górę podnoszą ci, którzy są zapisani do biblioteki - niemal cała klasa
Gosia prezentuje grupie książkę z rozszerzoną rzeczywistością
Wiola prezentuje trzecioklasistom największą książkę w naszych zbiorach
Trzecioklasiści przeglądają najpiękniejsze książki z naszych zbiorów
Uczniowie klasy III d w inscenizacji Królewny Śnieżki (śnieżka leży na podłodze po zjedzeniu zatrutego jabłka)
Gwiazdy przedstawienia - Śnieżka i zła macocha (tym razem w damskie role wcielili się chłopcy)