Ułatwienia dostępu
Grafika przedstawia budynek Biblioteki i wielopokoleniową grupę ludzi

Kolejny Bajeczny Czwartek za nami. 

 

Nasza biblioteka znów zamieniła się w magiczną krainę, pełną uśmiechów, dobrej zabawy i ciekawych dziecięcych rozmów. Było wesoło, kreatywnie i bardzo kolorowo! Razem przeczytaliśmy książeczkę „Najpiękniejszy ogródek borsuka”, która stała się inspiracją do rozmów o przyjaźni, naturze i trosce o otaczający nas świat. 

Na zakończenie uczestnicy stworzyli piękne prace plastyczne inspirowane historią z książki – pełne kolorów, wyobraźni i dziecięcej kreatywności. 

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już nie możemy się doczekać kolejnego bajecznego spotkania.

Galeria: