Witamy w gronie naszych Małych Wielkich Czytelników.
Z radością przedstawiamy Jana – nowego uczestnika ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek”.
Jan otrzymał już swoją pierwszą wyprawkę czytelniczą i z uśmiechem wkroczył w świat książek. Cieszymy się, że dołączył do naszej bibliotecznej rodziny – bo każdy nowy czytelnik to nowa, piękna historia.
Życzymy Ci wielu pięknych chwil z książkami i wspaniałej czytelniczej przygody.






