Tworzenie wspólnej pracy plastycznej

Małemu misiowi koala-Kolowi, do wymarzonej drzemki potrzebne są 3 rzeczy: zacienione drzewa, mocne gałęzie  i absolutna cisza. Niestety jego sąsiad-Al, ma zupełnie inny plan, ponieważ marzy mu się, aby zostali przyjaciółmi i razem spędzali czas.

Poirytowany Kol odtrąca wszelkie gesty Ala, który chcąc zaskarbić sobie sympatię sąsiada, nie daje mu spokoju wręczając najrozmaitsze prezenty.

Przesympatyczna książeczka o empatii zachwyca naszych małych czytelników. Podczas dzisiejszej wizyty dzieci z Przedszkola TPD, maluchy również miały okazje poznać misiowych bohaterów i porozmawiać o empatii i uczuciach. Wspólne zabawy ruchowe i plastyczne wprowadziły przedszkolaki w dobry nastrój, a nam dały dobrą energię na resztę dnia.

Dzieci siedzą na chuście, a bibliotekarka czyta książeczkę.
Bibliotekarka rozdaje dzieciom prace do wykonania
Czworo dzieci siedzi na chuście
Dzieci kolorują obrazek
Dzieci wybierają sobie ksiażki