Dzieci wraz z bibliotekarką prezentują swoje prace plastyczne

Dzisiejszego poranka odwiedziła naszą bibliotekę niesamowita grupa sześciolatków z Przedszkola nr 3 w Koszalinie.

Dzieci poznały zasady funkcjonowania biblioteki, dowiedziały się jakie zadania należą do bibliotekarza oraz jakie czynniki należy spełnić, żeby stać się czytelnikiem naszej biblioteki. Niesamowitą radość sprawiła przedszkolakom możliwość zeskanowania książki i zobaczenia siebie w monitorze komputera.

Dzieci chętnie wysłuchały książki o wielkanocny i miały do niej mnóstwo pytań. Największą atrakcją okazała się zabawa - kto pierwszy  doniesie jajeczko do koszyczka. Dzieci wykazały się ogromną cierpliwością podczas szukania jajeczek pochowanych po bibliotece.

Na koniec dzieci zaskoczyły bibliotekarkę swoim występem.  Wysłuchałam przepięknego wykonania piosenki wielkanocnej.

dzieci prezentuja swoje baranki
Dzieci podczas skanowania książek
bibliotekarka czyta książkę
Dzieci w trakcie wystepu dla bibliotekarki