Bibliotekarka pokazuję dzieciom książkę. Dzieci siędzą na kolorowej chuście.

Dzisiejszego dnia grupa czterolatków z Przedszkola nr 3 w Koszalinie udała się w podróż do krainy bajek z wyjątkową misją. Ich pomocy potrzebowała bajkowa księżniczka, która nie pamiętała kim jest. Dzielne przedszkolaki rozwiązały trzy trudne zadania, dzięki którym baśniowa bohaterka przypomniała sobie własną tożsamość i tym samym mogła wrócić do swojej opowieści. Znalazła się również chwila na wysłuchanie opowiadania o przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, jak również na zabawę z chustą Klanzy.

Dzieci podczas zajęć bibliotecznych słuchają opowiadania czytanego przez bibliotekarkę
Bibliotekarka wręcza dzieciom kolorowanki
Dzieci stoją w kole. Każde z nich trzyma kolorową chustę Klanzy
Chłopiec dopasowuje obrazek do odpowiedniego bohatera bajki; w tle grupa dzieci