W maju znów widzieliśmy się w niepełnym wymiarze - odbyły się tylko dwa spotkania, za to frekwencja dopisała, że ho ho! Mamy też nowych uczestników czwartkowych zabaw, zapraszamy!
Galeria:
Uczestnicy „Gierek” i pani Ania zgromadzeni przy stoliku
Dzieci podczas zabawy ruchowej
Początek „Gierek” przy zastawionych stołach, wokół których siedzą dzieci.
Sześcioro dzieci podczas zabawy nazwanej roboczo „skok przez rzekę”