Ułatwienia dostępu
Grafika przedstawia budynek Biblioteki i wielopokoleniową grupę ludzi

W styczniu wreszcie udało się zorganizować Gierki-Bajerki w każdy czwartek miesiąca, czyli cztery razy (w poprzednich miesiącach wciąż coś stawało na przeszkodzie). W tym roku nadal  kultywujemy zasadę dobrej zabawy przy odrobinie poczęstunku. Zapraszamy do „zwiedzenia” naszej galerii zdjęć.

Galeria: