Ibuk - nowe kody dostępu!
Ibuk - nowe kody dostępu!

Drodzy Czytelnicy ! Od 15 stycznia 2016 r. obowiązują nowe kody dostępu do serwisu IBUK Libra ( „stare" kody będą nieaktywne!). W związku z tym wszyscy z Państwa – zarówno Ci, którzy już korzystają z internetowej wypożyczalni, jak i Ci, którzy chcą z niej korzystać w przyszłości- muszą wystąpić o nowe kody. Zapraszamy więc do budynku głównego Koszalińskiej Biblioteki Publicznej lub do naszych filii (jeśli jesteście jej czytelnikami). Kody PIN można również zamówić poprzez formularz on-line. Znajdziecie go na stronie internetowej www.biblioteka.koszalin.pl w "Strefie czytelnika".

Z przyjemnością informujemy również, że oferta dostępnych na stronie  http://libra.ibuk.pl – publikacji liczy już 1292 tytuły! Znajdziecie wśród nich m.in. podręczniki, poradniki, albumy, literaturę piękną czy książki z socjologii, medycyny, zarządzania, prawa , pedagogiki, finansów.

Przypominamy równocześnie, że z internetowej wypożyczalni możecie korzystać na swoim komputerze, tablecie, telefonie 24 godziny na dobę. Instrukcja dodawania kodów PIN na stronie głównej KBP.