Okładki nowych książek

   Worek z wydawniczymi nowościami w bibliotece właśnie się rozwiązał! Oto na początek kilka tytułów, które można już wypożyczać :

  • Miłość u Tiffany'ego / Karen Swan - literatura obyczajowa, romans. Lekka powieść pozwalająca oderwać się od szarej rzeczywistości, która "otacza nas coraz bardziej".
  • Molly / Agnieszka Lingas-Łoniewska - literatura obyczajowa, romans. Molly (Melania) tułająca się w dzieciństwie po domach dziecka i rodzinach zastępczych odbija sobie tę traumę z nawiązką w życiu dorosłym. Oddaje się imprezom i szaleństwom twierdząc, że niczego jej nie potrzeba. Do czasu...
  • Pierwsze wesele / Karolina Wilczyńska - literatura obyczajowa, romans. Oskar, nowy dyrektor pewnej korporacji szturmem zdobywa serce zatrudnionej tu Tosi. Wkrótce nadchodzą oświadczyny i przygotowania do ślubu, jednak do tej sielanki wkrada się jakiś cień... Czyjeś złe przeczucia, rodzinna tajemnica... Czy sprawią, że Tosia nie wkroczy na nową drogę życia?
  • Nigdy o Tobie nie zapomnę / Agnieszka Zakrzewska - literatura obyczajowa, historyczna. Opowieść osnuta na kanwie prawdziwych wydarzeń. Holandia, lata trzydzieste XX w., bogaty bankier pragnie, by jego szesnastoletnia córka wyszła za mąż za odpowiedniego kandydata, czyli zamożnego przemysłowca i arystokratę. Ten jednak znika nagle w dramatycznych okolicznościach...
  • Obiad z Bondem / Agnieszka Lingas-Łoniewska - powieść obyczajowa, romans. Kontynuacja "Kolacji z Tiffany'm". Miłość, wzruszenie, śmiech i dreszcz napięcia - na te emocje może liczyć każdy, kto po tę książkę sięgnie.