Podczas XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odbyło się w bibliotece spotkanie, na które zaproszono maluszki z Prz. 21 (grupa "Kangurków") i dwie panie z Północnej Izby Gospodarczej : Katarzynę Glomb i Paulinę Modłę-Kunowską, które przeczytały dzieciom aż trzy książki. Były to : Szym Pansik ma zły humor, Szym Pansik ma dobry humor i Nie lubię książek. Koniec. Kropka. Najwyraźniej te tytuły przypadły dzieciom do gustu, bo siedziały mocno zasłuchane...






