Tegoroczny Tydzień Bibliotek odbywał się pod hasłem "Otwierasz. Odkrywasz" . W Filii nr 1 zaplanowano kilka spotkań z przedszkolakami, podczas których nawiązano do jubileuszu naszego miasta, czyli 760 - lecia nadania praw miejskich. Odwiedziły nas Słoneczka, Biedronki i Wiewiórki z Prz. 21.






