Wszystko dobre, co się dobrze kończy… I stało się… Ferii w bibliotece nadszedł koniec… Ale jaki to był koniec!!! W ostatnim dniu zrobiliśmy sobie warsztaty, gdzie główną rolę odegrał sznurek. Zrobiliśmy przepiękne wazoniki dla naszych Mam. Na początku opletliśmy szklane butelki różnymi sznurkami, w różnych proporcjach. Kilka chwil musiało upłynąć, zanim wszystko wyschło. A potem już tylko zdobienie!!! I tu wszyscy puścili wodzę fantazji! W ruch poszły cekiny, koraliki, tasiemki, kokardki, kwiatki, koronki… Efekt jest oszałamiający! Nasze prace są przepiękne, a miny niektórych Mam – bezcenne!

Dziękuję serdecznie wszystkim dzieciom, które wzięły udział w feriach w naszej bibliotece. To bardzo dobry i udany czas. A.P.

Sznureczkowa oplatanka Dokładnie, równiutko, starannie... Powolutku, pomalutku... Fajnie to wychodzi! Cierpliwie i równo! I to też fajne! Wszyscy zaangażowani... I już prawie pierwszy etap za nami... Sznurkowe wazoniki na "surowo" :-) No i ozdabiamy! cekiny, koronki, koraliki... kwiatki, listki, tasiemki... Każdy inny, każdy piękny!!! :-) Takie śliczne! Dla naszych kochanych Mam! Biblioteczne kubki na pamiątkę!!!! DZIĘKUJEMY!!!