W majowe środy nasza biblioteka tętniła życiem dzięki regularnym spotkaniom dwóch grup pasjonatów planszówek – klubu „Wytrawni Gracze” (11 Twarzy Gier) oraz klubu „Junior”.
Każda środa była okazją do otwierania pudełek pełnych przygód i odkrywania skomplikowanych strategii oraz prostych, radosnych rozgrywek. Podczas gdy gracze mierzyli się z wymagającymi tytułami, młodsi klubowicze z entuzjazmem poznawali zasady nowych gier, doskonaląc swoją spostrzegawczość i umiejętność współpracy. Te cotygodniowe spotkania pokazały, że pasja do gier łączy pokolenia, a każda środa w bibliotece to czas pełen śmiechu, zdrowej rywalizacji i nieustannego odkrywania nowych światów ukrytych na planszy.






