Wspólne zdjęcie grupy Żabki

Dziś w progi naszej biblioteki zawitały 4-letnie „Żabki” z Przedszkola Edukoland w Koszalinie. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały historii o przygodach Fenka, który wybrał się do biblioteki. Dzięki książce „Biblioteka” dzieci dowiedziały się, co to jest biblioteka i w jakim celu ją odwiedzamy oraz jak powinniśmy się w niech zachować. Maluchy po wspólnej lekturze zwiedziły naszą Filię, dowiedziały się jak zostać czytelnikiem, jak należy dbać o książki oraz zostały zachęcone do wzięcia udziału w akcji „Mała książka - Wielki człowiek”. Dzieci z zainteresowaniem oglądały kolorowe książeczki znajdujące się w naszym księgozbiorze oraz świetnie się bawiły podczas przeganiania niebieskiego potworka z książki „W twojej książce jest potwór”. Na  zakończenie przygody w bibliotece „Żabki” ułożyły długiego węża i wieżę z oglądanych książek.

Czytamy książkę o Fenku w bibliotece
Przeganiamy niebieskiego potworka zamieszkującego książkę
Żabki oglądają książki z księgozbioru dla dzieci
Żabki oglądają książeczki dla dzieci