Bibliotekarka czyta dzieciom książkę pt. Rzepka

W dzisiejszy poranek naszą bibliotekę odwiedziły dzieci ze żłobka „Puchatek” w Koszalinie. Spotkanie rozpoczęliśmy od przywitania się z ulubioną pacynką, Albertem. Maluchy z wielkim zainteresowaniem wysłuchały „Rzepki” Juliana Tuwima. Okazało się, że nasi goście znają kolory, dlatego z chęcią podrzucały różnokolorowe balony na chuście. Widać było, że grupa bardzo dobrze się czuje w otoczeniu wielu pięknie ilustrowanych książek dla najmłodszych. Z uśmiechem na twarzy i balonem w ręku dzieci wróciły do żłobka, ale obiecały nas regularnie odwiedzać.

Dzieci siedzą na materacach przed bibliotekarką, która pokazuje im książkę
Dzieci siedzą na materacach, a bibliotekarka pokazuje im pacynkę
Dzieci trzymają chustę animacyjną z kolorowymi balonami w środku, a bibliotekarka objaśnia im zasady zabawy
Dzieci wraz z bibliotekarką trzymają chustę i podrzucają do góry balony