dyrekcja i pracownicy filii pozują do wspólnego zdjęcia

24.11 odbyło się oficjalne otwarcie wyremontowanej Filii nr 12. Wśród przybyłych gości nie zabrakło Zastępcy Prezydenta Miasta Przemysława Krzyżanowskiego, koszalińskich radnych: Katarzyny Czarkowskiej oraz Ryszarda Tarnowskiego, Leszka Ślipka, prezesa KSM „Na Skarpie” czy dyrekcji Koszalińskiej Biblioteki Publicznej: dyrektora Dariusza Pawlikowskiego oraz zastępcy dyrektora Beaty Sawy-Jovanoskiej.

Wydarzenie otworzył Dariusz Pawlikowski wspominając historię Filii nr 12, która sięga 25 czerwca 1986 roku. Podkreślone zostało zaangażowanie prezesa KSM "Na Skarpie", który zapewnił środki na wymianę okien, grzejników i pomalowanie ścian, a także koszalińskich radnych, dzięki którym we wnętrzu pojawiła się, podnosząca walor estetyczny miejsca, nowa wykładzina. O zakresie prac opowiedziała kierownicza filii Marta Tomaszewska. Nie zabrakło podziękowań dla wszystkich zaangażowanych pracowników KBP, dzięki którym remont mógł przebiec sprawnie i bez komplikacji.

Czytelników oraz czytelniczki zapraszamy do odwiedzania odświeżonej Filii nr 12 aby w jej przytulnych, komfortowych progach delektować się literaturą oraz szeregiem nadchodzących wydarzeń.

dyrekcja i pracownicy filii pozują do wspólnego zdjęcia
dyrektor KBP, Dariusz Pawlikowski wypowiada się na temat przebiegu remontu
zaproszeni goście i dyrektor podczas wypowiedzi
prezes spółdzielni "Na Skarpie"  wypowiada się na temat przebiegu remontu