Dzieci podają skojarzenia, grając w tic tak bum

W tak ważne dla nas święto, jakim jest Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, odwiedziła nas grupa „Skrzatów” z Przedszkola nr 13 w Koszalinie. Dzieci wręczyły nam własnoręcznie wykonaną kartkę z tej okazji, co wywołało uśmiech na naszych twarzach. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania autorstwa Berne Jennifer „Kajtek, uważaj!: mały miłośnik książek zakłada okulary”.  Historia małego szpaka wzbudziła emocje w naszych gościach. Pięciolatki wzięły udział w zabawach i zagadkach. Zadowolone i uśmiechnięte „Skrzaty” zapowiedziały, że jeszcze do nas wrócą.

Dzieci siedzą na chuście i słuchają opowiadania czytanego przez bibliotekarkę
Dzieci wraz z bibliotekarką bawią się z chustą
Zabawa z chustą animacyjną
Bibliotekarka czyta dzieciom książkę