Książka pt.

Bardzo nam miło, że nasza Filia znalazła się na liście 100 bibliotek, które w ramach projektu otrzymały od Fundacji Pan Toti i Przyjaciele dwa egzemplarze książki pt."Pan Toti i Plątacze czasu".

Wiodącym motywem książki jest czas. Dziecko nauczy się mierzyć upływ czasu, pozna historię czasomierzy,
zrozumie wpływ czasu na różne aspekty życia i odkryje specyfikę indywidualnego odczuwania czasu. Zdoła również przyswoić sobie zasady dobrego wychowania związane z czasem. W książce znajdują się rady dla rodziców, by wesprzeć wychowanie dzieci i podpowiedzieć proste sposoby na bycie punktualnym.

Książka "Pan Toti i Plątacze czasu" już wkrótce będzie dostępna do wypożyczenia w naszej Filii i Filii nr 3
Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.
Serdecznie dziękujemy i gorąco zachęcamy do wypożyczeń!

Otrzymane egzemplarze książki pt. "Pan Toti i Przyjaciele".