Wspólne zdjęcie bibliotekarki z przedszkolakami.

W dzisiejsze przedpołudnie , odwiedziły nas przedszkolaki z Przedszkola Integracyjnego w Koszalinie. Na początek spotkania dzieci miały nie lada zadanie, mianowicie musieli odgadnąć co za przedmiot ukryty jest w worku oraz jaki ma kolor. Następnie, próbowali odgadnąć co wspólnego maja ze sobą wiosna, zima oraz ukryty w worku garnek. Marcową zupę pomogły nam ugotować zagadki z symbolami pogody. Dzieci miały również okazję wcielić się w prezenterów pogody i pokazać na mapie, jaka aura panuje w różnych miastach Polski. Dzieci wykonały również prace plastyczną pt. „W marcu jak w garncu”. A na koniec , słuchając opowiadania „Nie lubię książek. Koniec kropka”. E. Perry przypomniały sobie dlaczego Fajnie jest czytać książki.

Bibliotekarka z przedszkolakami
Dzieci słuchają bibliotekarki