W dzisiejszy ciepły poranek odwiedziła nas grupa "Motylków" z przedszkola nr 23 w Koszalinie. Mimo pogody panującej za oknami przedszkolaki z bibliotekarką wspólnie "wyruszyli" w podróż w poszukiwaniu zimy. Bibliotekarka przeczytała dzieciom książkę Małgorzaty Korbiel pt." Pani zima i poszukiwanie zaginionego śniegu" oraz "Pracownia Świętego Mikołaja". Przedszkolaki mieli do odgadnięcia wiele zagadek dotyczących zimy z którymi bardzo dobrze sobie poradzili. Na koniec spotkania "Motylki" pokolorowały kartkę dla Świętego Mikołaja na której w domach napiszą do niego list. Nie zabrakło oczywiście tego co lubimy najbardziej czyli wspólnego oglądania książek. Dziękujemy za świąteczne odwiedziny!






