Tydzień Bibliotek i spotkanie z grupą 4-latków z Przedszkola nr 23. Na dzisiejszych zajęciach przeczytaliśmy książeczkę „Kamyczek w bibliotece” Johanne Merciera  oraz zapoznaliśmy się ze „Stefkiem Burczymuchą” Marii Konopnickiej. Przedszkolaki znakomicie poradziły sobie z odgadywaniem postaci bajkowych i chętnie przeglądały zaprezentowane im tytuły książek z ich kategorii wiekowej. Spotkanie zakończyliśmy zabawą, po której  każde dziecko otrzymało zakładkę do książek od naszych zaprzyjaźnionych wydawnictw.