Bibliotekarka pokazuje dzieciom książki.

Dziś dla odmiany to biblioteka odwiedziła przedszkolaków.

Bibliotekarka z pełną siatką książek odwiedziła grupę Jeżyków z przedszkola numer 21. Na spotkaniu dzieci wysłuchały książeczki o „Koali, który się trzymał” Rachel Bright, dzięki której mogły dowiedzieć się, że warto przezwyciężać strach i próbować nowych wyzwań a później wyganiały z książki potwora mocno dmuchając, krzycząc a przy tym kręcąc książką T. Fletchera pt. „W twojej książce mieszka potwór”.

Była też okazja by się trochę pobawić- zabawa w sałatkę owocową mocno zamieszała dzieciom w głowach. Był spacer z książką na głowie, z którym dzieciom poszło zdecydowanie lepiej niż bibliotekarce.

Jeżyki wykonały też kolorowankę z okazji Tygodnia Bibliotek a część prac można podziwiać w naszej bibliotece.

Na koniec był też czas na pooglądanie przyniesionych przez bibliotekarkę książek.

Bibliotekarka pokazuje dzieciom książki.
Dzieci chętnie uczestniczą w zabawie.
Dzieci wykonują pracę plastyczną.
Prace wykonane przez dzieci wiszą na wystawie w bibliotece.