Ułatwienia dostępu
Grafika przedstawia budynek Biblioteki i wielopokoleniową grupę ludzi

Z całego serca dziękujemy przedszkolakom z Niepublicznego Przedszkola „Kangurek” oraz Przedszkola nr 10 im. Misia Uszatka za piękne życzenia, własnoręcznie przygotowane laurki, uśmiechy i ogrom ciepła z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek!
Wasza pamięć, serdeczność i dziecięca radość były dla nas niezwykle wzruszające. Dzięki takim chwilom wiemy, że biblioteka jest miejscem pełnym przyjaźni, życzliwości i wspólnych pięknych spotkań z książką
Wzruszone i wdzięczne bibliotekarki dziękują za każdy miły gest, kolorowe serduszka oraz słowa płynące prosto z dziecięcych serc. Takie chwile zostają z nami na długo!

Galeria: