Kicia Kocia jest bohaterką serii książek o jej perypetiach. Ich autorką jest Anita Głowińska, która pisze książki dla najmłodszych. Seria ta jest polecana rodzicom z racji treści i nauk jakie niesie. Kicia Kocia wraz ze swoimi przyjaciółmi (Packiem, Adelką i Juliankiem) uczy się, jak funkcjonować w świecie. Poznaje jego zasady i różnego rodzaju prawidłowości.

"Kicia Kocia" to najchętniej kupowana seria książek dla dzieci. Maluchy wprost kochają przygody kotki. Również rodzice lubią czytać te książeczki swoim pociechom. Z racji tego, że ilustracje są wyraziste i kolorowe. Książka jest doskonała nawet dla dwulatków. Przygody kotki uczą dzieci, jak gotować, jak zachować się u lekarza, poznają policjantów, strażaków.

Dziś podczas spotkania z maluchami z Przedszkola TPD "Przyjaciel dziecka", czytaliśmy "Kicie Kocie w kosmosie" i inne przygody. Podczas zabaw dzieci naśladowały koty oraz wykleiły swoją Kicię Kocię.

GALERIA
Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece Kicia Kocia w bibliotece