Dziś, podczas trwania XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, przedszkolaki z Przedszkola TPD zapoznały się z "Bajkową drużyną" Kasi Klich. Dzieci wysłuchały piosenki i opowiadania o "Magicznych słowach" i "Brzydkich wyrazach". Znają zasady dobrego wychowania i je stosują, jednak czasem spotykają się z brzydkimi wyrazami. Dzięki piosence "Taka ładna buzia" Kasi Klich, wiedzą już, że od brzydkich słów więdną uszy oraz buzia staje się brzydka. Przedszkolaki złożyły przysięgę, że brzydkich słów nie używają i używać nie będą.A pomóc ma im w tym wróżka, którą sami pokolorowali. Oczywiście nie może zabraknąć czasu na zabawę i zapoznanie się z naszym księgozbiorem, więc na zakończenie spotkania był czas na relaks w bibliotece.

"Magiczne słowa" i "Brzydkie wyrazy" Kasi Klich- prezentacja Pogadanka o brzydkich słowach Kolorujemy wróżkę, która ma dzieci chronić od używania brzydkich słów Kolorujemy wróżkę, która ma dzieci chronić od używania brzydkich słów Czas na relaks w bibliotece i zabawę Czas na relaks w bibliotece i zabawę Czas na relaks w bibliotece i zabawę Czas na relaks w bibliotece i zabawę oraz czytanie Czas na relaks w bibliotece i zabawę oraz czytanie Czas na relaks w bibliotece i zabawę oraz czytanie