Dziś o poranku z wizytą do Przedszkola nr 9 i grupy 3 letnich "Maków" i "Stokrotek" wybrała się bibliotekarka, by zachęcić maluchy do wizyty w bibliotece. Podczas spotkania czytaliśmy dwie książeczki Vincenta Bourgeau, Cedrica Ramadier "Pokochaj mnie" oraz "Nie trzeba słów" Armando Quintero, Marco Soma oraz bawiliśmy się w zabawy m.in. "Stonoga" i "Głowa, ramiona , kolana,pięty". Dzieciom bardzo spodobały się nasze prezentowane książeczki, niektóre dzieci nawet je tuliły i wysyłały buziaki. Po spotkaniu dzieci obiecały wykonać laurkę dla książeczki "Pokochaj mnie", która się w maluchach zakochała...

Vincent Bourgeau, Cedric Ramadier "Pokochaj mnie", prezentacja książeczki, która rozkochała nasze maluchy w sobie
Głośne czytanie w Przedszkolu nr 9, grupa trzyletnich "Stokrotek"
Grupa "Maków" i głośne czytanie "Pokochaj mnie"
Zabawy w przedszkolu i "Głowa, ramiona, kolana i pięty...." to był dopiero wyścig!!!