Nagrodzona czytelniczka z odebrana nagrodą i przy swojej pracy plastycznej w galerii Region!!!

Powiatowy konkurs plastyczny pt. „Ilustrujemy utwory Doroty Gellner” został rozstrzygnięty. Podsumowanie wyników konkursu odbyło się w czasie XX edycji powiatowej dziecięcej sesji naukowej pt. „Czarodziejski świat Doroty Gellner” 5 kwietnia 2023 roku, w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.

Na konkurs wpłynęły 362 prace plastyczne wykonane różną techniką, z bibliotek, szkół podstawowych, przedszkoli Koszalina i powiatu koszalińskiego. Z gmin: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno, z Koszalina, między innymi: z przedszkola nr 3, 7, 10, 11, 16, 22, 23, 35, Happy Days, oraz szkół podstawowych nr 1, 5, 7, 9, 13, 14, 18, 23 a także z Filii nr 3 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.

Laureatką została Lena Tomaszewska reprezentująca naszą Filię, w tym właśnie konkursie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!!!