Nagroda Prezydenta Miasta Koszalina za Kulturalną Inicjatywę Roku 2019!

Dziś po bardzo dłuuuugiej przerwie ruszyły spotkania naszych dzieci, a właściwie młodzieży tworzącej "Głos dziecięcy". Dziś też mogliśmy wykonać wspólne zdjęcie pamiątkowe z nagrodą Prezydenta Miasta Koszalina za Kulturalną Inicjatywę Roku 2019... Tak, to była długa przerwa z ograniczeniami... Gazetkowicze z entuzjazmem przystąpili do prac nad swoimi tekstami, które wymagały delikatnych poprawek....Pracujemy nad naszą gazetką...

Na zdjęciu młodzież przeglądająca materiały przygotowane do druku sprzed pandemii
Układanie działówi segregacja materiałów pisanych w pandemii
Pisać czy nie pisać- oto jest pytanie! Kajtek sprawdza jakość materiału pismienniczego