Piątkowe spotkania naszej gazetki

Podczas spotkań naszej gazetki regeneracja i chwilowy odpoczynek też się należy,by nabrać sił i pomysłów na następne artykuły... podczas zajęć z biblioterapii oraz kaligrafii. Tak miło spędzaliśmy piątkowe popołudnia, jednak rozmowy o trwającej wojnie na Ukrainie nie zostały przemilczane, sercem i myślami jesteśmy z wami Ukraino💗💗💗!

Podczas spotkań uczestniczymy w zajęciach z biblioterapii- chwila relaksu od pisania artykułów
Zajęcia z biblioterapii w bibliotece- dzieci uzupełniają podane sformułowania- "Lubię, potrafię, jestem"
Zajęcia z kaligrafii też relaksują i doskonalą technikę posługiwania się piórem i stalówką
Oto efekty naszych zajęć z kaligrafii- takie tworzymy rysunki