Spotkanie autorskie z Alicją Wendekier i Przedszkolem nr 23

Dziś w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z pisarką, poetką, mówczynią motywacyjną, mamą oraz babcią Alicją Wendekier.

Pisarka zaprezentowała książki dla dzieci oraz dorosłych. Przeczytała dzieciom z Przedszkola nr 23 historie o "Olim i koparce", "Jak Oli został przedszkolakiem" oraz "Będę miał siostrzyczkę". Pani Alicja jest również poetką i pisze piękne wiersze.

Dzieciom spotkanie bardzo się spodobało, aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i zadawały mnóstwo pytań, dzieliły się swoimi wrażeniami, a na zakończenie spotkania w kręgu puściliśmy iskierkę przyjaźni.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Alicji za przemiłe i twórcze spotkanie nawiązujące do Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, obchodzonego 2 kwietnia.

Alicja Wendekier prezentuje swoją twórczość przedszkolakom z Przedszkola nr 23
Alicja Wendekier, pisarka również pisze książki dla dorosłych, prezentuje swoje książki i opowiada o nich
Głośne czytanie dla przedszkolaków z Przedszkola nr 23 przez Alicję Wendekier
Pisarka, poetka, mówca motywacyjny, mama i babcia - Alicja Wendekier czyta dzieciom książeczkę o Olim