Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 8 listopada. Młodzież rozmawiała o książce "Mirror, Mirror"Cary Delevingne. Cara Delevingne to aktorka i modelka znana m.in. z ról w filmach „Papierowe miasta”, „Legion samobójców” oraz „Valerian i miasto tysiąca planet”. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 40 milionów osób. Jest bisekusalna (z czym się nie kryje), walczy o prawa zwierząt, nagłaśnia problem depresji, na którą sama chorowała. 

Historia opowiada o członkach szkolnego zespołu Mirror, Mirror. Po zaginięciu jednej członkini i jej niespodziewanym odnalezieniu kilka tygodni później zamiast odpowiedzi pozostali członkowie mają coraz to więcej pytań. Ta która mogłaby im na nie odpowiedzieć leży w śpiączce...

Książka porusza bardzo współczesne problemy młodzieży z jakimi borykają się na co dzień. Poszukiwanie własnego ja, wyobcowanie, samotność czy radzenie sobie z utratą najbliższych to tylko nieliczne z nich. Czwórka bohaterów o których opowiada ta historia mają różne problemy z którymi muszą walczyć sami na swój sposób. Do tego wszystkiego zniknięcie Naomi wywraca do góry nogami świat Leo, Reda i Rose. Sprawia, że na światło dzienne zaczynają wychodzić brudy, które tak skrzętnie ukrywali w zakamarkach swoich umysłów.

Polecamy książkę!!!

Kolejne spotkanie już 13 grudnia o godzinie 16.30. Rozmawiać będziemy o książce:

"Zapach domów innych ludzi"

Bonnie-Sue Hitchcock

GALERIA
Dyskusja w toku
Dyskusja w toku
img20181108173519
img20181108173519