Naszą bibliotekę odwiedziły dzielne 3-latki - "Mistrzowie Wyobraźni" - z Niepublicznego Przedszkola Kamyczek!
Wspólnie przenieśliśmy się do świata magii za sprawą teatrzyku Kamishibai. Poznaliśmy historię niezwykłego maga Abrakabry. Trzeba przyznać, że nasze maluchy to prawdziwe bystrzaki!
Choć pytania dotyczące tekstu wcale nie były łatwe, dzieci poradziły sobie z nimi bardzo dobrze, wykazując się świetną pamięcią i uwagą.
Największe emocje wzbudził jednak nasz biblioteczny eksperyment. Postanowiliśmy pójść w ślady maga i samodzielnie sporządzić magiczny syrop!
Czy nam wyszedł? Cóż… miał nieco inny kolor niż ten w opowieści, więc chyba musimy jeszcze dopracować recepturę.






