Biblioteki i Bibliotekarze 8 maja obchodzą swoje święto. Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich co roku organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek. W tym roku hasło promujące XVI edycję ogólnopolskiego programu to #biblioteka – zakorzeniona w historii, ale jednocześnie wykorzystująca najnowsze technologie. Filia nr 3 w tym czasie przygotowała dla swoich czytelników, uczniów i przedszkolaków mnóstwo spotkań.

„#biblioteka”

1. 05 (Środa)
  • godz. 10 00  – SP nr 4/ I C – „Życie i twórczość Juliana Tuwima” prezentacja multimedialna, recytacja i inscenizacja wierszy (spotkanie zamknięte)
  1. 05 (Czwartek)